Події, Суспільство

Володимир Артюх: «Маємо не просто фіксувати руйнування житла в громадах, а й спрямовувати туди необхідну допомогу»

На цьому наголосив голова Сумської обласної військової адміністрації під час апаратної наради 5 червня, повідомили в ОВА.

Як повідомив голові ОВА керівник штабу зони територіальної оборони області Юрій ПОЛОУС, на минулому тижні росіяни здійснили 145 обстрілів Сумщини, з них 3 – авіаудари та 3 атаки «шахедами». В результаті обстрілів було пошкоджено 67 приватних і 9 багатоквартирних будинків.

Окрім цього зазнали руйнувань 5 ліній електропередач, вежа мобільного зв’язку (наразі вони вже відновлені), шкільний стадіон, склад та виробничі будівлі. Найбільше постраждали Глухівська, Краснопільська, Середино-Будська, Великописарівська громади.

Очільник області закликав посадовців тримати на постійному контролі інформацію щодо пошкодженого житлового фонду від агресії рф та доручив зібрати та надати йому відомості про характер пошкоджень житла, які перспективи його відновлення, що вже зроблено самими громадами, за підтримки районів, та яка допомога ще потрібна.

  – Ситуація в області залишається напруженою. Ворог продовжує регулярно завдавати ударів по території Сумщини. Особливо страждають жителі прикордоння та їхнє майно. Маємо не просто фіксувати руйнування житла в громадах, а й спрямовувати туди необхідну допомогу, – наголосив голова Сумської ОВА Володимир Артюх.

Також під час апаратної наради голова Сумської ОВА наголосив на необхідності актуалізації планів евакуації обласних комунальних закладів соціальної сфери в разі загроз з боку ворога, вирішення питань щодо забезпечення потрібною кількістю транспорту, запасів пального тощо.

Коментувати