Транспортні засоби були придбані для підрозділів Сил безпеки і оборони за підтримки активного бізнесу Сумської області.
«Передаємо нашим бригадам, які здійснюють захист кордону, квадроцикли, – сказав начальник Сумської ОВА Володимир Артюх. – Нині дуже важливою є протидія диверсійним групам противника. І мобільні, потужні, високопрохідні квадроцикли стануть в нагоді нашим військовим особливо у лісистій, важкодоступній місцевості».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-01_14-05-45-1024x683.jpg)
Очільник області повідомив, що це перша партія такого обладнання, яке отримають військові. Найближчим часом очікується і друга партія цих транспортних засобів.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-01_14-05-45-2-1024x674.jpg)
«Дякую активному бізнесу, який сприяє підвищенню обороноздатності наших підрозділів, що захищають Сумщину, – підкреслив Володимир Артюх, – Працюємо спільно – наближаємо нашу Перемогу!».
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.