22 січня 2022 року в Кролевці відбувся турнір з волейболу серед дівчат. В змаганнях взяли участь команди з смт. Вороніж, м. Кролевець та Ямпіль, повідомляє КДЮСШ м. Шостка на сторінці у Фейсбук.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/272506165_1858565967666454_8588528866562990069_n-1024x768.jpg)
За підсумками змагань перемогли дівчата з Шосткинської громади, а саме смт. Вороніж. Тренер спорстменок – Віталій Веселовський. Другими стали волейболістки з Ямполя, третіми – спортсменки з Кролевця.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/272379772_1858565920999792_5546169593976850197_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.