Юна вокалістка Шосткинської дитячої музичної школи №2 Варвара Щербань посіла І місце у Всеукраїнському двотуровому вокальному конкурсі “Тарасові роси” (м. Миколаїв).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-30_12-18-45.jpg)
Конкурс провходив під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України та був приурочений до 210-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-30_12-18-45-2.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-30_12-18-45-3.jpg)
Переможницю підготувала викладачка та директорка музичної школи Наталія Ворніческу, концертмейстер – Олеся Авула.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.