10 квітня у Києві відбувся конкурс International two-round art competition «Global Art». Серед багатьох талановитих учасників була й учениця класу сольного співу Воронізької дитячої школи мистецтв, Ангеліна Вовк.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-27_09-45-50-768x1024.jpg)
Високопрофесійне журі надали високу оцінку вокальній майстерності конкурсантці з Шосткинщини. Ангеліна стала лауреаткою І премії у номінації «Естрадний вокал». Подяку Міжнародного мистецького конкурсу отримала й викладачка юної співачки, Алла Грязнова.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-27_09-45-50-2-724x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-27_09-45-50-3-724x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.