Вокальний колектив “Зорецвіт” Ображіївський будинок культури-філіал створили новий музичний відеокліп на пісню “Сійте люди жито і будемо жити”. Зйомки кліпу відбулася в рідному селі.
Як розповіла завідувачка Ображіївського Будинку культури та учасниця “Зорецвіту” Любов Кірічьок, цю пісню вони почули півроку тому у виконанні українського вокального гурту “Червоні маки” і в них зародилася ідея не просто взяти її в свій репертуар, а й зняти музичний відеокліп.
“Як би не було важко жити, ми повинні сіяти і плекати нашу землю. Ми маємо жити і дякувати ЗСУ за те, що засіваємо поля і віримо в нашу пермогу”, – говорить Любов Кірічьок.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.