Протягом доби будуть аварійні відключення електроенергії та водопостачання! Без попереджень заздалегідь. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
– Запасіться водою та свічками, зарядіть гаджети. Максимально економимо електроенергію. Чим більше нам вдасться зменшити споживання, тим менше буде аварійних відключень, – зазначив Живицький.
Станом на 10:30 ранку, 22 жовтня, без світла лишилися 139 232 абоненти, практично по всій області.
– Наші енергетики працюють, щоб область була зі світлом. Кожен з нас може допомогти, якщо обмежить користування електроенергією.Особливо в години пікових навантажень:8-11 ранку, 17-22 вечора. Робимо усе можливе, щоб відключення електроенергії тривало не більше 2-3 годин поспіль у одних споживачів, – запевнив голова Сумської ОВА.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.