1 січня, о 22:01 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в приватному житловому будинку в с. Погребки, Шосткинського району.
На місце виклику прибули відділення 8-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру та 7-ї державної пожежно-рятувальної частини з сусіднього м. Новгород-Сіверський, Чернігівської області. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Сумській області.
Як було встановлено, в помешканні полум’я охопило домашні речі та меблі. Через сильне задимлення в осередку горіння вогнеборці працювали у захисних апаратах.
Із будинку вогнеборці винесли газовий балон, запобігши його вибуху. О 22:54 загоряння локалізували, запобігши його поширенню на весь будинок та поруч розташовану господарчу споруду. О 00:07 пожежу ліквідували.
За попередніми даними, внаслідок пожежі постраждало три людини, які від госпіталізації відмовились.
Всього на гасіння було залучено 10 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки ДСНС України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/2adce5be-e705-4f3c-8e5e-b044168a83f0-1024x575.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/28a0c632-378b-496b-abb6-8764e5d4ac24-1024x575.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/8611f79b-8c2c-44b6-a4b7-f4b3281362d4-1024x575.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/a613b85f-32e9-4629-8d4b-72028e12994e-1024x575.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.