Вихованці фольклорного ансамблю “Любисток” Центру естетичного виховання долучилися до заходу, який проводив позашкільний заклад до Дня землі. “Любисточки” разом зі своєю керівницею, Тетяною Стегайло, посадили три маленькі деревця в парку біля Центру естетичного виховання “Юність”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438031936_2305567912974439_7263139054290834367_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438036522_2305567826307781_6359128067400300859_n-1-1024x768.jpg)
“Нехай ростуть великі! Дерева-легені та краса нашої Землі. Будемо піклуватися”, – написали вихованці фольклорного ансамблю.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437990451_2305567942974436_7534771359195521306_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438030460_2305567859641111_3893899751251693861_n-771x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.