Конкурс, Мистецтво, Новини

Вихованці студії образотворчого мистецтва “Мальва” Шосткинського ЦЕВу відвідали Всеукраїнський пленер на Закарпатті

Творчий колектив студії образотворчого мистецтва “Мальва” Центру естетичного виховання повернувся з ІІ Всеукраїнського пленеру “Діти і мистецтво для України”, який відбувався у с. Поляна на Закарпатті.

9 талановитих та чарівних дівчат з нашого міста разом з юними художниками Запоріжжя, Харкова, Житомира, Полтави, Одеси відвідали Закарпаття, створили 18 робіт та привезли додому 5 перших та 4 других призових місць.

Ми щиро вдячні нашій керівниці студії Тетяні Василівні Михайличенко за її настанови, які долали відстані та підтримували нашу віру у власні сили протягом цих двох тижнів. Пленер став для кожної з нас не просто цікавим заходом, але й початком нової дружби та розвитку, – поділилися враженнями учасниці Всеукраїнського пленеру.

Дівчатка згадують неповторну красу Закарпаття, як вона впливала на їх творчість та на бажання пізнавати нове.

Таємничі гори надихали нас своєю величчю та красою. Історії замків переносили нас у минуле, а краса Закарпаття давала натхнення для фантазії. Всі наші емоції назавжди залишаться у кожному маленькому штриху та мазочку на картинах, а найкращі спогади будуть гріти наші серця все життя.

Коментувати