Сьогодні, 3 березня, відбулося засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради. Розпочалося воно з підведення підсумків конкурсу на кращу снігову фігуру серед старостинських округів.
Грамотами та подарунками за активну участь відзначено: Ковтунівський, Глазівський, Тиманівський, Погребківський, Вовнянський, Івотський, Каліївський, Гамаліївський, Чаплієвський, Маківський та Ображіївський старостинські округи.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/03/157033877_5182365788501105_1493671717760053191_o-596x1024.jpg)
Почесне перше місце вибороли Богданівський та Миронівський старостинські округи.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/03/144902561_2491948767779683_3447515946363511764_n.jpg.pagespeed.ce_.nCc-kD5E5C.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/03/myronovka3.jpg.pagespeed.ce_.6pt-rFDV3Y.jpg)
На другому щаблі – Собицький та Клишківський. Третє місце у Собичівського та Воронізького старостинських округів. Переможці були відзначені подарунками та грамотами.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/03/1.MTS_snapshot_00.03-1024x576.jpg)
«Ми дуже вдячні старостам за допомогу та створення позитивного настрою у громаді», – підкреслила Ольга Сокульська, завідувачка сектором молоді ШМР.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.