Два FPV дрони для 153 Об’єднаного батальйону ТрО передали члени ГО “Шосткинська міська організація ветеранів”. Аби зібрати необхідні кошти, члени громадської організації провели акцію “Ветеранський дрон”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/P1000097-1-1024x576.png)
“Ми зібрали гроші для того, щоб придбати нашим бійцям дрони. Пройшов невеликий проміжок часу, і ось ми отримали їх. Хай вони приносять нам лише перемогу”, – наголосив голова ГО «Шосткинська міська організація ветеранів» Євген Червонний.
З напутніми словами, бити ворога безжально, представники ветеранської організації передали безпілотники військовим, які у цей же день поїхали на бойові позиції наших захисників.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.