Про це на апаратній нараді при міському голові повідомила начальник управління економіки Дар’я Гребенюк. Рейс буде відправлятись о 21.00 з вулиці Свемівської і курсуватиме через м-н Вінницю до вулиці 8 Березня.
Очільниця управління економіки попередила, що діти -учні шкіл, які користуються міським транспотом повинні пред’являти учнівські квітки, щоб сплачувати за проїзд 3 гривні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/Без-названия-7.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.