Чемпіонат Європи-2020 продовжується. Сьогодні, 29 червня, відбудеться матч Швеція – Україна. Вболівальників Шостки запрошують до фан-зони, яка знаходиться біля Центру культури та дозвілля, щоб підтримати збірну України на Євро-2020. Початок — 22:00.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/06/210010493_1606310462897419_1879188784805403828_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/06/201321474_1595988913929574_1691000244854784909_n-1024x768.jpg)
Чемпіонат Європи-2020 продовжується. Сьогодні, 29 червня, відбудеться матч Швеція – Україна. Вболівальників Шостки запрошують до фан-зони, яка знаходиться біля Центру культури та дозвілля, щоб підтримати збірну України на Євро-2020. Початок — 22:00.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.