До нас звернулися бійці 33-ї ОМБР мінометної батареї з проханням допомогти зібрати кошти на автомобіль для виконання бойових завдань.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437472564_2430523197335730_91790152794964389_n-1024x768.jpg)
“Люди добрі усі виснажилися, але наші Захисники виснажені як фізично, так і матеріально! Авто і дрони – це розхідний матеріал, але ці засоби рятують життя. За два тижні ледь зібрано 22443 гривень зі 120 тисяч необхідних”, – йдеться у дописі Олександр Дідик
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438089290_2430523200669063_6610917907573427992_n-1024x768.jpg)
Військові 33-ї ОМБР мінометної батареї знаходяться на Курахівському напрямку. Автомобіль потрібний для виконання бойових завдань задля збереження життя наших захисників, котрі щодня ризикують життям заради нас.
Розрахунковий рахунок: 4149 4993 9484 2999 Копачинський Костянтин Миколайович
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.