Суспільство, Технології

Букмекерська контора ВБет ставки на спортивні змагання на вигідних умовах

Знайомство з азартно-розважальним порталом букмекерською конторою ВБет. Особливості офіційного сайту букмекера ВБет та його інтерфейсу. Лінія розпису та асортимент спортивних дисциплін, на котрі беттери можуть створювати купони та отримувати щедрі винагороди. Особливості роботи букмекерської контори ВБет.

У 2003 році розпочала роботу одна з найпопулярніших букмекерських контор VBet UA. Спочатку бренд працював у вигляді наземних пунктів прийому ставок на спортивні події, а з розвитком всесвітньої мережі Інтернет був відкритий онлайн-майданчик, котрий допоміг всім охочим створювати купони на найвигідніші спортивні події.

Азартно-розважальний майданчик пропонує своїм клієнтам вигідні умови для створення ставок на спортивні події, щедрі бонуси та комфортний мобільний додаток, за допомогою якого робити ставки на спорт можна не лише у будь-який час, але і будь-якої точки планети.

Букмекерська контора ВБет працює на основі міжнародної ліцензії Мальти, а також є ліцензії Вірменії та Грузії. Тому в якості та надійності азартно-розважального порталу користувачі з України та інших держав можуть навіть не сумніватися. Окрім ставок на спорт на сайті ВБет також пропонується вкладка “Казино” де можна запускати найкращі та щедрі на віддачу ігрові автомати.

Особливості інтерфейсу БК ВБет

Відносно недавно букмекерська контора ВБет пройшла апгрейд і стала виглядати трохи інакше. Розробники добряче попрацювали над функціоналом азартно-розважального порталу, зробили його набагато кращим, ефективнішим та зручнішим. Офіційний сайт букмекерської контори пропонується клієнтам на десятьох мовах, а саме:

 • українська;
 • російська;
 • вірменська;
 • грузинська;
 • англійська та інші.

Це дозволяє беттерам з інших країн можуть вільно користуватися послугами азартно-розважального майданчика, та не переживати за можливий мовний бар’єр.

Інтерфейс порталу виконаний у темних кольорах, проте досить похмуро інтернет-майданчик не виглядає. Портал має досить приємну та чітку структуру, всі дані та послуги розміщені в тематичних блоках, що дозволяє з одного боку не скупчуватися великій кількості інформації на головній сторінці, а з іншого боку знаходити все досить швидко, та не відволікатися на непотрібні послуги, ігри, ставки. 

Варто зазначити, що на сайті БК ВБет досить гарно представлена база статистики, вона буде досить корисною для беттерів-початківців, адже вони досить гарно розписують події, дають максимально вірні прогнози. Тому ними можна спокійно користуватися.

Лінія розпису букмекерської контори ВБет

Лінія розпису у букмекерської контори ВБет досить велика і різноманітна. Так, наприклад, щодня азартно-розважальний пропонує своїм клієнтам понад двадцять п’ять тисяч на більше ніж тридцяти видів спорту. Не можна сказати що лінія має якісь особливі переваги, проте і недоліків тут не зустрінеш. Пропозицій досить багато, тому беттери з різними вподобаннями зможуть знайти для себе багато цікавого та кожен день створювати досить вигідні купони на різноманітні спортивні події.

Так БК ВБет пропонує своїм клієнтам створювати ставки на наступні спортивні дисципліни:

 • футбол;
 • баскетбол;
 • хокей;
 • теніс;
 • бокс;
 • формула-1 та ніші.

Варто зазначити, що букмекер також пропонує клієнтам ставки на віртуальний спорт і кіберспорт. 

Коефіцієнти та ліміти букмекера

Коефіцієнти букмекерської контори ВБет можна оцінити на середньому рівні. Вони досить стандартні. Завищених коефіцієнтів тут не зустрінеш, але якщо порівнювати пропозиції з тими, що пропонують інші букмекери, то у БК ВБет вони більш-менш чесні. Відносно маржі можна сказати, що у середньому її показник складає 8%.

Букмекерській конторі є ще над чим працювати, та що вдосконалити, щоб мати можливість пропонувати своїм клієнтам більш вигідні коефіцієнти. Але у порівнянні з іншими букмекерами, що пропонують свої послуги на території України, то можна зазначити, що БК ВБет знаходиться на перших сходинках.

Хотілось би сказати декілька слів про ліміти букмекерської контори. В цьому випадку все досить приємно. Так наприклад мінімальний ліміт становить 0,1 долара — це досить гарний показник, котрий дозволяє робити ставки беттерам з різними фінансовими можливостями. А от відносно максимальних показників, то вони можуть змінюватися від виду спорту, типу змагання та інших показників. 

Коментувати