З 2 по 9 квітня 2023 року в Хмельницькому відбувся Чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок на призи Заслуженого тренера України Анатолія Чумакова.
Вихованець Шосткинської КДЮСШ «Барса» Арсеній Ричков виборов п’яте місце у ваговій категорії 66 кг, Микола Фисенко – дев’яте місце у ваговій категорії 54 кг.
Тренер – Євген Хрестіков.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.