Не за горами медоносний сезон, вже зовсім скоро бджоли-трудівниці приступлять до роботи. Громадська організація «Спілка бджолярів Шосткинщини» провела перші цьогорічні збори спільно з фахівцями Держпродспоживслужби та аграріями. Про дії у разі виникнення масових отруєнь бджіл після обробки полів пестицидами та популяризацію медоносної справи – далі.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.