Конкурси, Події

Ансамбль народного танцю «Джерельце» – призер відкритого етнофестивалю у Полтаві

20 листопада 2021 року в Палаці дозвілля «Листопад» у місті Полтава відбувся відкритий етнофестиваль фольклорного та народно-сценічного танцю «Етнокультурна мозаїка». Шостку представляли вихованці середньої групи «Народного художнього колективу» Ансамблю народного танцю «Джерельце», які на розсуд журі та глядачів продемонстрували дві танцювальні постановки «Веснянки» та «Волинська полька», про це повідомляє одна з керівниць ансамблю на його сторінці у Фейсбук Яна Трет’як.

Конкурсний день був дуже напружений і одночасно вдалий для наших вихованців, за рішенням журі постановка «Веснянки» стала лауреатом 1 ступеню та постановка «Волинська полька» лауреатом 2 ступеню, а керівники колективу Людмила МАКОВЕЦЬ та Яна ТРЕТ’ЯК нагороджені подяками за збереження національних традицій.

Місто Полтава зустріло «Джерельце» гостинно, діти мали змогу прогулятись по визначним місцям та побачити міські символи: Успенський собор, Білу Альтанку, Хрестовоздвиженський монастир, садибу-музей І.П.Котляревського, Монумент Слави. Крім цього, вихованці колективу скоштували смачнючі традиційні полтавські галушки та сфотографувались з встановленим на їх честь пам’ятним знаком.

Коментувати