Нагадаємо, вночі 15 червня, ворог наніс удар по багатоквартирному житловому будинку в м. Суми. На 8 поверху влучання відбулося в балкон.



Травми отримали 3 людей з них 1 дитина. Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Сумській області.
Фахівці ДСНС надали необхідну допомогу громадянам. Верхолазами ДСНС було демонтовано звисаючі аварійні конструкції. Через загрозу повторного удару, рятувальники тимчасово призупинили роботи та відійшли в безпечне місце.



Саме в цей момент ворог вдарив по іншій локації. Під час проведення обстеження території, співробітники ДСНС встановили, що пошкоджено нежитлову будівлю.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.