Як вже повідомлялось раніше, у Шосткинському районі стартували навчання з територіальної оборони. Наразі вони виходять на фінальну стадію. У ході навчань на вﹸ’їздах до Шостки, біля Шосткинської РДА та міської ради будуть встановлені блокпости. Про це повідомив заступник військового комісара Сергій Багнюк.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.