Сьогодні російські безпілотники атакували центр м. Конотоп. Внаслідок влучання сталося загоряння в кінотеатрі.
Попередньо, травми отримало 6 громадян.Через загрози повторних атак, фахівці ДСНС тимчасово призупиняли роботи.
Всі осередки горіння ліквідовано, повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.