Сьогодні, 8 червня, ворог атакував місто Конотоп ударними безпілотниками. Як повідомив міський голова Артем Семеніхін влучання сталося і в приватний будинок, і в п’ятиповерхівку.
Також за словами міського голови троє мешканців багатоповерхового будинку передано медикам. Наразі люди в реанімації.

Під час проведення пошуково-рятувальних робіт, після ворожого удару, було виявлено тіло загиблої людини, жертвою стала літня жінка.
«Нажаль погана новина… Виявлено тіло загиблої людини, літня жінка…», – написав міський голова Конотопа.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.