Вшанування, Пам'ять

Соняхи пливли за тих, хто не повернувся: на Сумщині вшанували полеглих Героїв (+ відео)

Сьогодні український народ платить надвисоку ціну за право залишатися вільним, незалежним, зберігати свою державність і національну ідентичність. І цю ціну щодня платять люди – найсміливіші й найхоробріші з-поміж нас. На цьому наголосив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

“Маємо памʼятати про це щохвилини: кожне імʼя, кожну історію, кожне життя, яке обірвала розвʼязана росією війна”, – зауважив голова ОВА.

29 серпня, у річницю Іловайської трагедії, ми вшановуємо всіх захисників і захисниць України, які загинули, захищаючи нашу державу, її територіальну цілісність і свободу в боротьбі з підступним та жорстоким ворогом.

Пускаючи на воду понад 40 сапбордів із соняхами, що стали символом цього дня, сумчани вшанували своїх найрідніших захисників, яких уже немає поруч, – чоловіків, батьків, друзів та всіх наших Героїв.

“Дякую кожному, хто обʼєднався навколо цієї символічної ініціативи та став частиною такого важливого для всіх нас жесту шани.Світла памʼять усім полеглим Героям і вічна слава”.

Коментувати