Сьогодні російські війська завдали авіаційного удару по Шосткинській територіальній громаді. Про це повідомив міський голова Микола Нога.
Унаслідок атаки у Вовнянському старостинському окрузі пошкоджено об’єкт інфраструктури, житловий будинок та господарські споруди.
На щастя, обійшлося без постраждалих. На місці події працюють аварійно-рятувальні служби. Наразі триває уточнення масштабів завданих збитків і втрат.




Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.