Високі нагороди від президента України з нагоди Дня Конституції отримали три представника різних галузей Сумщини. Медаллю «За врятоване життя» відзначено Олену Середу, медичну сестру Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.
Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагороджено Віктора Галу – голову ТОВ «Агрофірма «Козацька».
Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Вікторії Гробовій, директорці Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Це заслужене визнання людей, які своєю щоденною працею зміцнюють Сумщину, підтримують стійкість нашої області та роблять важливий внесок у розвиток своєї справи й держави.
Щиро вітаю з високими відзнаками. Дякую за професійність, відповідальність і відданість людям. Пишаємося нашими земляками.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.