Війна РФ проти України, Інфраструктура, Суспільство

На Сумщині безпілотник вдарив по автозаправній станції, є постраждалі

Ворог продовжує системно бити по АЗС області. Сьогодні зранку російський безпілотник вкотре атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Станом на зараз відомо про трьох постраждалих, які перебували на території АЗС. Медики їх обстежують та надають необхідну допомогу.

“За попередньою інформацією, ушкодження не важкі. Також пошкоджені автомобілі. Наслідки атаки уточнюються”, – зазначив Олег Григоров.

Коментувати