Війна РФ проти України, Новини, Суспільство

Знищено приватний будинок, пошкоджено адмінбудівлю та нежитлове приміщення: безпекова ситуація в Шосткинському районі станом на ранок 29 серпня

Повітряна тривога на Шосткинщині тривала 13 годин 50 хвилин. Внаслідок ворожих атак постраждалих серед мирних жителів немає. Про це інформує Шосткинська РВА.

Протягом доби, з ранку 28 серпня до ранку 29 серпня, російські війська здійснили 15 обстрілів по 4 територіальним громадам Шосткинського району.

Під ударами ворога були населені пункти таких громад: Хутір-Михайлівська, Середино-Будська, Свеська та Есманьська.

Територію Шосткинщини ворог атакував КАБами, FPV-дронами, БпЛА типу “Молнія”, здійснив артилерійські та мінометні обстріли.

Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:

  • У Середино-Будській громаді знищено приватний житловий будинок, пошкоджено адмінбудівлю та нежитлове приміщення.

У Зноб-Новгородській Середино-Будській, Хутір-Михайлівській громадах внаслідок обстрілів, завданих раніше, зруйновано та пошкоджено приватні домоволодіння, інше майно, у Середино-Будській громаді – об’єкти цивільної інфраструктури.

Коментувати