Війна РФ проти України, Події

Загинула жінка, пошкоджено АЗС та нежитлові будівлі: наслідки нічної атаки на Шосткинську громаду

Вночі, 12 червня, російські війська завдали кількох авіаційних ударів по Шосткинській територіальній громаді. Про це повідомив міський голова Микола Нога.

За його інформацією, руйнувань зазнали нежитлові будівлі у Воронізькому старостинському окрузі. Також у місті Шостка пошкоджено автозаправну станцію.

Як вже повідомлялось, внаслідок ворожої атаки загинула 44-річна жінка. Ще одна постраждала, 33-річна жінка — отримала тілесні ушкодження.

На місцях влучань працюють аварійно-рятувальні бригади. Інформація щодо масштабів руйнувань, збитків та інших наслідків обстрілу уточнюється.

Коментувати