Сьогодні вдень росіяни завдали ще одного удару по автозаправній станції у місті Суми.
Фахівці ДСНС провели обстеження місця влучання та забезпечили пожежну безпеку.


На жаль травми отримала одна людина.
Ворог продовжує завдавати ударів по об’єктам цивільної інфраструктури, закликаємо громадян бути уважними та не нехтувати сигналами повітряної тривоги!, – наголошують рятувальники.





Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.