Відео, Новини У Шостці нагородили найкращих ІТ-шників (Відео) 06.06.2019 - 23:34 0 Підведені підсумки VIII міського конкурсу інформаційних технологій серед учнівської та студентської молоді. Цьогоріч в IT- змаганнях прийняло участь 16 учасників. Хто з них став переможцем – дізнавайтесь із сюжету. Пов’язано
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.