Цієї ночі російський безпілотник вдарив по складському приміщенню в Глухівській громаді. Під час роботи рятувальників на місці події, ворог наніс повторний удар поруч з пожежною автоцистерною.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Сумській області.
На щастя весь особовий склад встиг відійти в безпечне місце. Попри постійні загрози всі осередки горіння вдалося ліквідувати.
“Ворог продовжує наносити удари по тим, хто щодня рятує людські життя”, – наголошуть у ДСНС Сумщини.





Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.