Вночі, 12 червня, російські війська завдали кількох авіаційних ударів по Шосткинській територіальній громаді. Про це повідомив міський голова Микола Нога.
За його інформацією, руйнувань зазнали нежитлові будівлі у Воронізькому старостинському окрузі. Також у місті Шостка пошкоджено автозаправну станцію.


Як вже повідомлялось, внаслідок ворожої атаки загинула 44-річна жінка. Ще одна постраждала, 33-річна жінка — отримала тілесні ушкодження.
На місцях влучань працюють аварійно-рятувальні бригади. Інформація щодо масштабів руйнувань, збитків та інших наслідків обстрілу уточнюється.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.