У ніч на 12 червня російські війська завдали масованого удару безпілотниками по об’єкту цивільної інфраструктури Шосткинської громади.
Як повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров, внаслідок атаки загинула 44-річна жінка. Він висловив щирі співчуття її рідним та близьким.

Також тяжкі травми отримала 33-річна жінка. Наразі їй надають необхідну медичну допомогу.
У результаті ворожого удару значних руйнувань і пошкоджень зазнала триповерхова нежитлова будівля.
Обставини та наслідки російської атаки уточнюються.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.