У понеділок, 8 червня, російські війська завдали авіаційного удару по Шосткинській територіальній громаді. Внаслідок атаки зруйновано нежитлову будівлю в Івотському старостинському окрузі та пошкоджено молитовне приміщення у Шостці.
Про це повідомив міський голова Шостки Микола Нога.
Наразі на місцях влучань працюють аварійно-рятувальні бригади. Фахівці ліквідовують наслідки атаки та обстежують пошкоджені об’єкти.
Інформація щодо завданих збитків та можливих втрат уточнюється.




Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.