Сумщина.100 днів війни…
“Сота доба сумної та героїчної історії війни на Сумщині. Сорок два дні з цих ста на території області перебували ворожі війська. Ми – північний форпост, який закрив собою Україну. Наші поля рясно удобрені тим, що називало себе солдатами другої армії світу. Ми тримаємо понад півтисячі кілометрів кордону з ворогом ціною життів наших захисників. Сумщина під кулями, снарядами і ракетами ворога подовжує працювати і відновлюватись, будуючи амбітні плани на майбутнє“, – зазначає Дмитро Живицький.
Також політик у своєму дописі наводить наступну статистику:
100 днів втрат у цифрах виглядають так:
– пошкоджено 1979 об’єктів критичної інфраструктури та житлового фонду (через постійні обстрілі і бомбардування кількість постійно зростає);
– зруйновано 580 км та пошкоджено 833 км доріг;
– пошкоджено 15 мостів;
За 100 днів від і на території Сумщини:
– загинуло 135 цивільних людей, з яких 8 – діти.
Це – офіційна статистика людських втрат. Ми розуміємо, що вони більші.
Понад 150 мешканців Сумщини досі знаходяться у полоні ворога. За кожною цифрою – людський біль, горе втрати та розпач, які у цифрах виразити неможливо.
100 днів життя під час війни у цифрах виглядають так:
– залізницею отримано 4 млн 276 тис тон гуманітарної допомоги;
– до лікарень області передано: 19 автомобілів швидкої допомоги, 4 наркозних станції, 5 апаратів ШВЛ, 40 кисневих концентраторів, 1 інкубатор для виходжування передчасно народжених немовлят, 14 генераторів;
– ліквідовано ямковість на 30,5 тис м2 доріг;
– частково відновлено 45 об’єктів;
– засіяно 1105 тис га полів, це 91% від запланованого.
А от гречки посіяли на площі 6,5 тис га (як було заплановано ще до війни);
– аграрії оформили пільгові кредити на понад 530 млн. грн;
– на 100% відновлений зв’язок;
– взяли шлюб 1074 пари; – народилось понад 4200 немовлят;
Кохання, дитячі посмішки, радісні моменти – це все також не оцифруєш)
У цьому дописі немає цифр і даних про наших захисників. Ми пишаємося нашою теробороною та добровольцями, військовими, прикордонниками, рятувальниками, медиками. Ваш героїзм, мужність та сміливість – неймовірні. Втрати – нестерпно болючі. Працюємо над тим, щоб наші захисники були забезпечені усім необхідним та поверталися живими!
Дякую за допомогу нашим міжнародним та українським партнерам! Організаціям, асоціаціям, великим та маленьким командам і кожному окремому волонтеру. Без вас ми би не встояли. Із Сумщини під час війни виїхали понад 300 тисяч людей. Більшість з них – гуманітарними коридорами. Майже 200 тисяч вже повернулися додому.
4 червня – сто перший день нашої незламності і боротьби. Ще один день, який наблизить перемогу.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.