Безпека, Влада, Допомога, Новини

У Шостці обговорили основні новації податкового законодавства, питання життєзабезпечення і захисту громади, створення ветеранського простору та допомоги мешканцям територій, які постраждали внаслідок російської збройної агресії

Сьогоді, 7 січня відбулася онлайн нарада з головами територіальних громад Шосткинського району під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Оксани Тарасюк.

Під час наради розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, обговорили ключові зміни податкового законодавства у 2025 році. Представники Шосткинської державної податкової інспекції Головного управління державної податкової служби у Сумській області акцентували увагу на ключових змінах податкового законодавства та деталізували механізми їх роботи. Зокрема, щодо реорганізації податкових інспекцій, нові ставки податків, порядок подання звітності, особливості застосування пільг, деклараційна кампанія тощо.

До уваги платників податків! За більш детальною інформацією щодо змін у податковому законодавстві можна звернутися до Шосткинської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області за телефонами:

(05449) 2 -22 -97 – начальник інспекції
(05449) 2 -30-73 – модератор.
Веб-сайт: sumy.tax.gov.ua
Сторінка Facebook: https://www.facebook.com/tax.sumy/?locale=uk_UA

Сплата податків – це не просто обов’язковий внесок, а інвестиція в майбутнє нашої країни. Кожна гривня, спрямована до державного бюджету, сприяє зміцненню обороноздатності держави, забезпеченню соціальних програм, підтримці економіки та розвитку інфраструктури, – зазначила Оксана Тарасюк та подякувала за спільну співпрацю задля Перемоги.

Питання ліквідації наслідків авіаудару по селищу Свеса залишається під постійним контролем.

Нагадуємо, що 4 січня внаслідок скидання російською федерацією КАБу по житловому сектору Свеси зруйновано 15 квартир у п’ятиповерховому житловому будинку, а також зруйновано 1 приватний житловий будинок. Вибухова хвиля пошкодила близько 900 вікон в 4-х п’ятиповерхових житлових будинках та 7-ми приватних житлових будинках. На місці події продовжують працювати всі необхідні аварійні, рятувальні та комунальні служби.

Станом на 16.00 годину 07.01.2024 року закінчено аварійно-відновлювальні роботи в 4 п’ятиповерхових будинках. В інших пошкоджених будівлях продовжуються аварійно-відновлювальні роботи. Проводиться робота з прибирання небезпечних уламків будівельних конструкцій. Сьогодні проведено роботи по утепленню 125 вікон ОСБ-плитами (всього утеплено – 842 вікна).

Продовжує роботу штаб з ліквідації наслідків збройної агресії з боку рф на території Свеської селищної територіальної громади. Пункти незламності працюють в цілодобовому режимі та забезпечені всім необхідним для прийняття та перебування постраждалого населення.

Здійснено доставку продуктових наборів від GEM в кількості 1440 шт та видано 540 особам. Отримано 200 будівельних наборів від французької благодійної організації «Актед». Від благодійної організації «Благодійний фонд «Україна-Монпельє» для постраждалих мешканців громади направлено гуманітарну допомогу, а саме: теплі речі, одяг, взуття, ковдри, дитячий одяг, іграшки, памперси для дітей та дорослих, засоби гігієни та багато інших необхідних речей.

Водопостачання відновлено в усіх будинках, окрім зруйнованих квартир; без світла залишаються – 15 абонентів; без газу – 20 абонентів (зруйнована секція під’їзду).

Продовжується фіксація наслідків пошкоджень, прийняття заяв від постраждалого населення у КЗ «Свеський центр культури та дозвілля» та «Свеська спеціалізована школа I-III ступенів № 2 «Ліцей».

Оксана Тарасюк подякувала всім, хто долучився до ліквідації наслідків авіаудару у селищі Свеса, зазначивши, що лише спільними зусиллями ми зможемо подолати ворога.

Крім того в ході наради обговорили питання розвитку ветеранської політики у районі. Зокрема, створення ветеранських просторів, забезпечення ветеранів житлом та створення в громадах посад фахівців з супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

Реінтеграція ветеранів – комплексний процес повернення військовослужбовців до мирного життя. Завданням кожної громади є створення ветеранських просторів, які стануть своєрідними оазисами, де ветерани зможуть отримати необхідну психологічну, соціальну та правничу допомоги.

Тут здійснюватиметься фізкультурно-спортивна та професійна адаптації, буде організоване дозвілля та активний відпочинок відвідувачів простору. Повернувшись додому, наші захисники мають відчувати підтримку і вдячність збоку держави, – зазначила Оксана Тарасюк.

За підсумками наради було поставлено конкретні завдання та надано ряд відповідних доручень посадовим особам райдержадміністрації та головам територіальних громад.

Коментувати