Гуманітарна допомога, Суспільство, Церква

Сумщина отримає гуманітарну підтримку від Всесвітньої Лютеранської Федерації та Німецької євангелічно-лютеранської церкви України

Начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ зустрівся із представниками Всесвітньої Лютеранської Федерації та Німецької євангелічно-лютеранської церкви України. Темою зустрічі стала гуманітарна підтримка Сумської області, зокрема, у питаннях евакуації людей, надання допомоги внутрішньо переміщеним особам і забезпечення безпекового освітнього простору для дітей

Голова офісу Всесвітньої Лютеранської Федерації в Україні Джозеф Пфеттнер поділився результатами роботи організації у Харківській області. Він зазначив, що на Харківщині представники офісу займаються програмами відновлення пошкодженого внаслідок війни житла, забезпечують жителів регіону продуктовими та непродовольчими наборами, допомагають у питаннях підготовки регіону до зимового періоду.

Завдяки нашій співпраці із країнами Скандинавії, а також Сполученими Штатами Америки, Німеччиною ми реалізуємо такі важливі і необхідні для людей проєкти.

Наша організація націлена саме на гуманітарну сферу. Для злагодженої і дійсно ефективної роботи ми працюємо у координації із місцевою владою, аби чути про потреби і вчасно реагувати на них.

Ми маємо успішний досвід роботи на Харківщині і сьогодні ми тут, аби дізнатись, як саме наша федерація може бути корисною для жителів Сумщини, оскільки ми плануємо розширити свою діяльність і на інші області України, – повідомив Джозеф Пфеттнер.

Начальник обласної військової адміністрації зазначив, що у питаннях гуманітарної підтримки жителів Сумщини область активно співпрацює із міжнародними партнерами та організаціями.

Мова йде як про додаткові фінансові виплати для переміщених осіб, їх забезпечення місцями для тимчасового проживання, будівництво модульних містечок для переселенців, так і про облаштування освітнього простору для маленьких жителів Сумщини, підтримку сфери охорони здоров’я, забезпечення сталої роботи енергетичного сектору в умовах наближення зимового періоду.

Наша область має найдовшу протяжність кордону з країною-агресором, через близькість ворога і постійні обстріли ми організували обов’язкову евакуацію людей із 5-ти кілометрової зони.

На сьогодні свої домівки полишили понад 35 тисяч жителів прикордоння Сумщини, серед яких майже 6 тисяч – діти. Тому комунікація, що стосується забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб, а також роботи інших сфер життєдіяльності області, вкрай важлива і необхідна для нашого регіону, – зазначив Володимир Артюх.

Коментувати