Новини, Свято, Соціальна сфера

Солодкі передсвяткові миті: у Воронізькому будинку-інтернаті створювали медові «валентинки»

Напередодні Дня святого Валентина у Воронізькому будинку-інтернаті для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю організували творчий майстер-клас із виготовлення та розпису медових пряників.

Для підопічних закладу підготували особливе заняття, яке об’єднало творчість і тепле спілкування. Учасники заходу із захопленням розписували солодкі «валентинки» різнокольоровою глазур’ю, проявляючи фантазію та створюючи власні унікальні вироби.

У закладі зазначають, що атмосфера майстерні була по-справжньому святковою, наповненою ароматами кориці та меду, а головне – щирими емоціями й турботою одне про одного.

Виготовлені власноруч пряники планують подати під час святкового чаювання, яке супроводжуватиметься теплою бесідою та розважальними конкурсами для підопічних.

Головний сюрприз чекає завтра! Всі виготовлені власноруч пряники ми подамо під час святкового чаювання. Запрошуємо всіх охочих підопічних приєднатися до смакування та теплої бесіди з жартівливими конкурсами!Любов — це турбота про тих, хто поруч. Дякуємо всім, хто долучився до створення цієї маленької казки!, – пишуть у Фейсбук-спільноті закладу .

Коментувати