ДСНС, Події, Суспільство

Рятувальники Сумщини допомогли жінці, яка впала в колодязь: постраждалу передали працівникам швидкої для подальшої госпіталізації

Вчора, 26 серпня о 14:21, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги в м.Тростянець. На місце виклику прибуло відділення 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Як було встановлено, жінка не побачила накритий дошками колодязь і наступивши на них провалилась в середину. Рятувальники спустили до постраждалої драбину і допомогли вибратись на поверхню. Постраждалу передали працівникам швидкої для подальшої госпіталізації.

Всього для надання допомоги залучалося 5 чоловік особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки від ДСНС України.

Коментувати