Про оперативну ситуацію в регіоні розповів начальник Сумської ОВА Олег ГРИГОРОВ в ефірі телемарафону «Єдині новини».
За його словами, лише за останню добу на Сумщині зафіксували 226 ворожих обстрілів з різного виду озброєння. Найбільше атак припало на Сумський та Шосткинський райони. Через удари ворога в області пошкоджені житлові будинки та об’єкт критичної інфраструктури.

Учора була пошкоджена одна з підстанцій на території Конотопського району. Понад 400 споживачів лишились без електроенергії. На щастя, за минулу добу не маємо загиблих. Однак позавчора у Шалигинській громаді виявили тіло чоловіка, який підірвався на ворожій міні. Наразі тривають заходи для підготовки евакуації загиблого, – сказав Олег Григоров.
Окрім цього начальник Сумської ОВА зазначив, що з 200 населених пунктів Сумщини, які підпадають евакуації, вже евакуювали майже 49 тисяч мешканців.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.