Конкурс, Новини, Освіта

Обрано 20 переможців програми підтримки вчителів: вчителька школи-ліцею з Шостки перемогла у конкурсі «Вчитель хімії. Єнамін»

В 2021 році ТОВ «НВП «Єнамін» разом із благодійним фондом «Єнамін» започаткували ініціативу, покликану підтримати тих, хто щодня надихає молодь на любов до науки — вчителів хімії. Про це йдеться на сайті  UkrChemOlimp.

Цьогоріч програму «Вчитель хімії. Єнамін» відновлено, вже підбиті підсумки та оголошено 20 переможців конкурсу, які отримають річні стипендії.

Заслужена вчителька України Олена Андрусенко Шосткинського навчально виховного комплексу: школа – ліцей здобула перемогу в конкурсі «Вчитель хімії. Єнамін».

Стипендія від Enamine — це персональний річний грант у розмірі 150 000 грн, який буде виплачено благодійним фондом «Єнамін» щомісячно протягом навчального року — з 1 вересня 2025 року до 31 серпня 2026 року.

Особливо радує те, що переможці конкурсу отримають дуже пристойну грошову винагороду. Бажаємо Олені Борисівні подальших звершень та перемог!!!

Коментувати