Новини

На 76 році життя відійшла у вічність відома шосткинська педагогиня Птащенко Галина  Петрівна

Галина Петрівна Птащенко була не просто педагогом, а яскравим прикладом самовідданого служіння улюбленій справі. Загальний трудовий стаж складає 55 років, 50 із них – у системі профтехосвіти.

Де б не працювала, залишила по собі світлий слід у серцях сотень учнів та їхніх батьків. Завдяки її таланту, наполегливості, особливому підходу багато її вихованців досягли значних успіхів у житті, стали висококваліфікованими фахівцями, гідними громадянами своєї країни, – згадують свою колегу педагоги.

Птащенко Галина Петрівна розпочала свій трудовий шлях у 1970 році: училище №13 (тоді так називався Центр ПТО), за сумісництвом – школи №1, №7, потім педагогічне училище у Путивлі, училище №10 (професійний ліцей) і завершила педагогічну діяльність у Шосткинському ВПУ.

За період роботи підготувала десятки учнів – переможців мовознавчих конкурсів ім. П. Яцика, ім. Шевченка, учнівських олімпіад, конкурсів учнівської творчості тощо.

Вона була  не лише викладачем з великої літери, а й наставником, мудрим порадником, джерелом натхнення та світла. Кожне заняття, кожна розмова з Галиною Петрівною  були сповнені глибокого сенсу, любові, добра і тепла. Вона  вчила не тільки предмету, а й життю, доброті, справедливості та людяності.

А ще вона була прекрасною подругою, душею компанії. А як співала! А як танцювала вальс! А які у неї були смачні голубці… Все це залишиться тепер тільки у спогадах, – з сумом зазначають колеги Галинги Петрівни.

Пані Галина була прекрасною мамою. Виростила і виховала чудового сина Дмитра, дала йому путівку в життя.

Ми пам’ятатимемо Галину Петрівну як мудру, добру, справедливу та водночас вимогливу людину. Її оптимізм, життєрадісність та незламний дух були прикладом для всіх нас.

Хай земля їй буде пухом, а її ім’я буде вписане в історію української педагогіки, в історію профтехосвіти золотими літерами.

Спочивайте з миром, дорога Галино Петрівно. Памятаємо… Любимо… Сумуємо, – написали педагоги Вищого професійного училища.

Коментувати