Новини, Спорт

Футболісти з Шостки відзначилися успішними виступами в двох турнірах

На минулому тижні футболісти КДЮСШ «Барса» 2011 року народження відвідали два турніри, які поповнили скарбничку нагород спортсменів.

У Відкритому турнірі з футболу пам’яті Миколи Кириєнка, який відбувся 9 червня в м.Глухів, хлопці здобули кубок за зайняте 2 місце та завоювали срібні медалі. Кращими гравцями були визнані Артем Данілів та Віктор Маруженко. Тренер спорстменів – Владислав Петренко.

У міжобласному турнірі з футболу імені Ігоря Кістерного, який відбувся 11-12 червня на Чернігівщині, спортсмени також завоювали почесне 2 місце, програвши в фінальному матчі команді «Десна» з Чернігова. Організатори турніру визначили кращим гравцем команді Кіріла Тупіка, а кращим гравцем атакуючого плану серед всіх учасників став Лев Орел, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук КДЮСШ м. Шостка.