Безпека, Діти, Новини, Освіта

У школах Шосткинської громади з 23 березня розпочнуться весняні канікули

Заклади освіти Шосткинської громади продовжують працювати у змішаному форматі навчання. Винятком залишаються два заклади загальної середньої освіти.

Про це під час апаратної наради повідомила начальниця управління освіти Шосткинської міської ради Наталія Сергейко. За її словами, відповідно до затверджених планів роботи, з понеділка, 23 березня, для школярів громади розпочнуться весняні канікули.

Крім того, посадовиця зазначила, що внаслідок чергового ворожого обстрілу знову був пошкоджений один із закладів загальної середньої освіти. Там вибито 16 вікон у двох приміщеннях.

«На сьогодні роботи з ліквідації наслідків виконані на 95%», – повідомила Наталія Сергейко.

Під час наради міський голова Микола Нога доручив начальниці управління освіти перевірити стан укриття у школі №8. За словами очільника громади, мешканці скаржаться, що там погано відчиняються двері, а також не прочищена та не посипана протиожеледною сумішшю стежка, яка веде до укриття.

Коментувати