Війна РФ проти України, ДСНС, Події, Поліція, Суспільство

Рятувальники та поліція Сумщини оприлюднили наслідки ворожих обстрілів по Шосткинській громаді та м. Суми (+ відео)

Як вже повідомлялось раніше, в ніч з 17 на 18 серпня ворог здійснив серію комбінованих ударів по місту Суми та Шосткинській громаді.

В Шосткинській громаді під російський удар потрапив житловий сектор. Вогонь охопив житлові будинки та господарські будівлі. Пожежі також ліквідовано пожежно-рятувальним підрозділом. За попередньою інформацією, на щастя, люди не постраждали.

В обласному центрі пошкоджень та руйнувань зазнали будівлі одного із вищих навчальних закладів міста. Виникла масштабна пожежа.
Попередньо, в результаті обстрілу пошкоджено скління вікон, фасад та двері одного з корпусів навчального закладу. Інформація щодо постраждалих не надходила.

На місці події працює слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції, поліцейських інших служб та вибухотехніки. Вони обстежують територію, документують наслідки удару та вилучають залишки боєприпасу.

Через загрози повторних ударів, рятувальники тимчасово призупиняли роботи. Всі осередки горіння ліквідовано.

Коментувати