102, Події, Суспільство

Очільник поліції області з робочим візитом відвідав Шосткинщину

Сьогодні начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Петро Токар спільно зі своїм заступником Романом Даценком відвідав Шосткинське районне управління поліції, відділ поліції № 1 (м. Глухів), відділення поліції № 1 (м. Середина-Буда) та відділ поліцейської діяльності № 1 (с. Ямпіль) з метою перевірки умов, в яких працює підрозділ. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Під час візиту Петро Токар проінспектував адмінбудівлі підрозділів поліції, майданчики для тимчасового зберігання транспортних засобів, бокси в яких зберігаються службові авто, приміщення для укриття тощо.

Начальник поліції області передав для кримінальної поліції Шосткинського районного управління поліції та відділу поліції № 1 (м. Глухів) ключі від нових службових автомобілів, які допоможуть у подальшій роботі.

Також Петро Токар провів нараду із керівництвом підрозділів. Заслухавши доповіді начальників та заступників, дав принципову оцінку їх роботі. Крім того, було обговорено шляхи покращення подальшої роботи підрозділів.

Очільник поліції області поспілкувався з особовим складом підрозділів поліції та наголосив на безумовному дотриманні дисципліни та законності як на службі, так і в позаробочий час.

Також керівники звернули увагу поліцейських на необхідності забезпечення публічного порядку на територіях обслуговування, допомозі людям, які цього потребують, виявленні, розкритті та розслідуванні кримінальних правопорушень.

Крім того, начальник ГУНП провів робочу зустріч із заступником Шосткинського міського голови Віталієм Могильним та виконуючою обовʼязки голови районної військової адміністрації Оксаною Тарасюк.

У ході якої обговорювалось питання співпраці місцевих органів влади та правоохоронних органів задля покращення рівня безпеки населення.

Коментувати