Війна РФ проти України, Новини, Суспільство

Одна людина загинула, ще п’ятеро – поранені: безпекова ситуація в Шосткинському районі станом на ранок 12 квітня

За добу повітряна тривога на Шосткинщині тривала 6 годин 32 хвилини. Внаслідок російських обстрілів за минулу добу загинула одна людина, п’ятеро отримали поранення. Про це інформує Шосткинська РВА і Сумська ОВА.

Як вже повідомлялося раніше, медичному закладі померла 29-річна жінка, яка отримала поранення внаслідок ударів КАБами у Шостці 3 квітня.

У Свеській громаді внаслідок удару ворожого дрону поранений 59-річний чоловік.

У Глухівській громаді внаслідок влучання ворожого безпілотника в автомобіль швидкої допомоги травмовано чоловіків 25, 52 і 57 років.

У Хутір-Михайлівській громаді поранений 17-річний хлопець, який натрапив на вибуховий пристрій під час їзди на мотоциклі. Була значна крововтрата. Медики провели складну операцію. Наразі стан стабілізують і готують дитину до перевезення в Охматдит для подальшого лікування.

Протягом доби, з ранку 11 квітня до ранку 12 квітня, російські війська здійснили 10 обстрілів по 6 територіальним громадам Шосткинського району.

Під ударами ворога були населені пункти таких громад: Глухівська, Березівська, Середина-Будська, Зноб-Новгородська, Есманьська і Шалигинська.

Територію Шосткинщини ворог атакував КАБами, FPV-дронами, БпЛА типу “Молнія”, здійснив мінометні та артилерійські обстріли.

Пошкоджено та зруйновано об’єктів цивільної інфраструктури:

У Зноб-Новгородській громаді пошкоджено житлові будинки, господарчі приміщення, цивільну інфраструктуру, знищено сільськогосподарський транспортний засіб.

В Есманьській громаді зруйновано приватний житловий будинок, пошкоджено приватний житловий будинок, господарчі споруди.

У Глухівській громаді пошкоджено легковий автомобіль та автомобіль швидкої допомоги.

У Свеській громаді пошкоджено легковий автомобіль.

Коментувати