101, ДСНС, Події, Суспільство

На Сумщині розпочинається активне розмінування сільськогосподарських угідь

До голови Сумської обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА звернулися аграрії щодо розмінування сільськогосподарських угідь. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Зазначається, що наразі на Сумщині підлягають розмінуванню майже 2 000 га сільськогосподарських угідь.

Голова Сумської ОВА звернувся до Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій щодо направлення спеціалістів та засобів для здійснення розмінування земель сільськогосподарського призначення.

Відповідно до рішення голови ДСНС України Сергія КРУКА вже з понеділка на Сумщині працюватимуть додаткові підрозділи ДСНС для розмінування території області.

Крім того, Національна гвардія теж виділяє інженерно-саперні підрозділи із відповідним обладнанням для розмінування земель, щоб аграрії змогли провести весняно-польові роботи й восени зібрати врожаї.

До речі, для здійснення розмінування Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України, що розміщується на Сумщині, отримав техніку, обладнання та спорядження від міжнародних партнерів.

Зокрема, іноземні донори надали автомобілі для перевезення мінно-пошукових собак, екскаватор, металошукачі, захисні костюми піротехніка, захисні окуляри, наколінники та налокітники тощо.

Все це обладнання та спорядження для розмінування рятувальники Сумщини отримали від уряду Королівства Данія, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Теchnische Hilfswerk THW та інших міжнародних донорських організацій.

– Дякуємо міжнародним партнерам, які допомагають Сумщині в розмінуванню території, – вказано в повідомленні.

Коментувати