Відео, Події, Суспільство, ТРК "Акцент"

На Сумщині в останню путь провели поліцейського та його чотирьохрічного сина, які загинули внаслідок ворожого обстрілу (+відео)

Сьогодні у Білопіллі правоохоронці, близькі та рідні попрощались з оперуповноваженим сектору кримінальної поліції старшим лейтенантом поліції Романом Бабенком та його чотирьохрічним сином Дмитром. Вони загинули 18 червня внаслідок артилерійського обстрілу поблизу свого будинку. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Зазначається, що того дня військові рф нещадно гатили по середмістю Білопілля, на жаль, без жертв не обійшлось. Правоохоронець разом із сином не встигли декілька метрів, аби дістатись укриття, та загинули від ворожого снаряду. Роману було лише 38 років, його сину – 4. Це непоправна втрата для усіх.

Поліцейський був одним із кращих у роботі, справжнім офіцером, гарним батьком та чоловіком. Його син – то янгол, якого подарували небеса. Неможливо висловити той біль, що пронизує наші серця.

Керівництво поліції та особовий склад щиро співчуває та розділяє втрату разом із рідними й близькими, всіма, хто знав, любив, шанував Романа та маленького Дмитра, – зазначають у поліції.

Коментувати